Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększenie FPS w COD
Witam! Przedstawię wam TuT jak zwiększyć FPS w grze
Programy :
Game booster 
Cleaner
Smart Defrag 
Pierwsza rzecz ktora powinnismy zrobic to wylaczenie automatycznych aktualizacji,zapory systemowej i najlepiej usunac anty wirusa.Jezeli boicie sie, ze bedziecie mieli zawirusowany komputer to chociaz wylaczajcie anty wirusa w trakcie grania.Dodam, ze ja nie posiadam anty wirusa od roku i wszystko jest wporzadku.Sciagam raz na miesiac noda32,skanuje i usuwam go.Jak wylaczyc aktualizacje i zapore? Juz tlumacze :
-panel sterowania
-aktualizacje automatyczne i klikacie wylacz
-zapora systemu windows i klikacie wylacz (nie zalecane)
Teraz odpalamy program Smart Defrag 2 i defregmentujemy wszystkie dyski twarde.Nastepnie uruchamiamy program Ccleaner i oczyszczamy nim komputer.Jak? Juz tlumacze:
-odpalamy program
-zakladka Ccleaner klikamy analiza i uruchom Ccleaner.
-teraz zakladka rejestr klikamy skanuj by znalezc problemy i napraw zaznaczone problemy
Jak juz to zrobimy to wypada po usuwac zbedne gry,programy itp.Klikamy Narzedzia>odinstaluj programy i wybieramy z listy rozne aplikacje, ktore nie beda wam potrzebne.
Tym razem jak juz sie domyslacie wlaczamy program Game booster v3.3 wchodzimy do zakladki GameBox i klikamy Dodaj+ szukamy folderu gdzie macie zainstalowanego CoD-a.Naprzyklad Dysk lokalny D>Gry>Call of Duty 4 Modern Warfare i dodajemy CoD-a do GameBoxa.Za kazdym razem jak chcecie pograc w Call of Duty 4 to uruchamiacie wlasnie przez Game Boostera.Teraz wchodzimy do zakladki o nazwie narzedzia>sterowniki i program zobaczy czy jakis sterownik nie potrzebuje aktualizacji.
Ostatni program jaki nam zostal to ATITool.Jest to program do podkrecania taktowan karty graficznej.Moja karta na poczatku miala taktowanie rdzenia 250mhz,taktowanie pamieci 200mhz.Po podkreceniu taktowania rdzenia ma 470 a pamieci 250.Dzieki podkreceniu karty graficznej fpsy wzrosly mi az o 15! Pamietajcie ze jak podkrecacie karte to podkrecajcie w MALYCH ilosciach ale czesto.Wylaczcie tez synchronizacje pionowa w karcie.Jak? Wpiszcie w google jak wylaczyc synchronizacje pionowa w karcie ati/nvidia zalezy jaka macie karte graficzna.Nie bede opisywal jak sie podkreca karte poniewaz by to za dlugo trwalo a do tego jest duzo poradnikow na internecie.Mozecie tez podkrecic sobie procesor.Moj procesor mial na poczatku 2.66ghz po overclockingu ma 2.9 ghz Procesor podkreca sie w biosie ale ja nie moglem znalezc tej opcji wiec pobralem sobie program o nazwie ClockGen v 1.0.5.3.Pamietajcie przed overclockingiem sprawdzcie na jakims forum komputerowym czy wasz zasilacz nie jest na czarnej liscie ! Jezeli bedzie na czarnej liscie to nigdy w zyciu nie bierzcie sie za podkrecanie jakichs podzespolow. UWAGA ! Robicie to na wlasna odpowiedzialnosc.
Super poradnik, ale kolory trochę biją w oczy ;p
leci plusik Icon_e_wink
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Twój temat został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją skontaktuj się z administracją.

Pozdrawiamy cs-site.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości